![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvA0bNLxl8akcAW_m25b8b6h44TWnh3bwBj7n34T_9nLGFkXAG3x0PRp8jO9IuxYnAOsegQTP9dm6sjVyERrnA_v3QRnz7jonmVuvDcFNBcHLmcdEiU44fWBuSwIfA08DM7kMDqp478Ro6/s1600/IMG_20130926_204215.jpg)
Λίγο πιο κάτω αν κατεβείτε προς την παραλία κάπου εκεί, στα αριστερά, θα βρείτε και το τρίτο μαγαζί "NAUTILOS", που το διατηρεί η άλλη θεία μου. Εδώ θα βρείτε και αρκετά μαγνητάκια με τις ομορφιές της Ρόδου επάνω τους αλλά και λίγο μεγαλύτερη ποικιλία σε τσάντες. Θα κλείσω όμως με το τέταρτο μαγαζί - όχι αυτό δεν λέγεται "NAUTILOS" - το "LUCKY" το μαγαζί του θείου μου. Εδώ λίγο πολύ έχει τα ίδια πράγματα με τα προηγούμενα μαγαζιά με τη διαφορά ότι εδώ θα βρείτε και ρούχα - φούτερ - αλλά και παπούτσια - σταράκια κυρίως - καθώς και μεγαλύτερη ποικιλία στα μαγνητάκια.
Δείτε εδώ το σχετικό βίντεο και παρακάτω πληροφορίες για το που βρίσκονται τα καταστήματα.
1ο Μαγαζί: Ίωνος Δραγούμη 19
2ο Μαγαζί: Μανδηλαρά 28
3ο Μαγαζί: Γρίβα 10
4ο Μαγαζί: Απέναντι από τα 2 πρώτα.
Δείτε εδώ το σχετικό βίντεο και παρακάτω πληροφορίες για το που βρίσκονται τα καταστήματα.
1ο Μαγαζί: Ίωνος Δραγούμη 19
2ο Μαγαζί: Μανδηλαρά 28
3ο Μαγαζί: Γρίβα 10
4ο Μαγαζί: Απέναντι από τα 2 πρώτα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMnaj3Vy2vUtSc02LQQIOsefeWuCH5-gUqP7aqtjRwwUYlxW8jQL7NxVURH0brB5n0f8CH6QHwsQLRZFnHdvGs7KdfJ3xVX2jV4Gs1k1nX5NnGK7NlWvjdDLyGSmnprP9ti1u75RivcbOM/s1600/IMG_20130917_210513-1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhv0Gc02IYmRpNRrgMopsybHz_bB78RWwM-1qiKaMuHhxXBNppe5dBCguHF4woBm4szP_qNtqA26ETme2n3AXwS1Ps2PweDUlz1uZJK8imov1hSALk9Wm7DB7tseAgcoVQxTA_RBoYCQxZ-/s1600/IMG_20130917_211307.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgEbW9dXRXZQ6c9SiOQQ_k2Qo0zHOPJYvrMf3ByCBBRf7vmO_72GdgCgKB0hjk-ojUCGB4LJaUVLX0RjibAwAUDbIF9n5NO5cvtLlJca94ww0px1w7KrboJj-ct70i5YbW7BwFCL8sXpDup/s1600/IMG_20130917_213107.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh4t7W7ltiP4TdBUAICzTOl-PoM6FproXHq4GOXuY7MaReb7JORUbiDygmHKpxwytZUWyWNvnYPhdG9YiIwcqCFBprSFoXsfgH71tHMOu8ZF75wtg80nYIFiwAheB0KXxtug8mfE_zCAl8g/s1600/IMG_20130917_213117.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbMUlcF7VREDwK6xIaBA4i1NPjtAIP-vzAWTDsKw20DoKYPoiMfp9hYva1bWABbb1n68HfGYEstzM9RxCTohkrUju55LodZtPDl8T83ykY1dIDGAhsU1Uxoo_1BAQu9xokpBppiox7RtEF/s1600/IMG_20130921_214549.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgzH517apwAZOgdZnQXa0dm9LPrc7DX0Y589SbqbYEaxPcRnw27AzFwKbZjNn4v2tiHuFOPduxek-aXPFPFXhAtrYRmho8FbOw829T22je4Y-_TXSLMTToEtudiU9diGzpGSOz3EOCDzAsV/s1600/IMG_20130926_204237.jpg)
Δημοσίευση σχολίου