![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgSxtyiMlSyNmu0tpPIzFis0pQGemmw5AIAeMslWbpalFQlIpOOJoK4ITvRDQyHmkwJ-eqM5BlTVNI6ZBkWUM0l8Y45DgbQ5w-pxBB-5YNV5CUObdLtnqqWHc-TrNSHwo6oVt2-xfp461H6/s200/190735_1938292862793_7257726_n.jpg)
Το Σάββατο στο Κλειστό Γυμναστήριο της Ορεστιάδας, ο Ολυμπιακός ανακηρύχθηκε κυπελλούχος Ελλάδας στο βόλεϊ. Ο Ολυμπιακός σχετικά εύκολα και παίζοντας κατά διαστήματα καλό volley κέρδισε τον Ηρακλή με 3-1 σετ.
Δείτε φωτογραφικό υλικό πριν και μετά τον αγώνα.Πατήστε πάνω στην εικόνα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbVlcYVTDwB7Lki0Zej3T6rp89cHKkO00gGJNNEbf3LUgOEbWxjH7bpU6i7U7Q1ut6hJCcUaD8uGm38NcctAJL3HNtvk_FFFa1SokcgPSNkzNdBEdRTFdFFuKa49X08SHVou9TJhxDenVz/s200/197222_1938285622612_1586072_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi-gg0z4oof1rz26g9VMOEFK0UBIutbrWa2mDr26SZEhpNKxWjNd1lS3e_P9CTVzzU1B-3oE-8CMokk2OA2JJPlp27NhXLXCmC9MD4W6CQGa69p8fkUb9U19RWfQ2JrT22wHHJ_O_BII0je/s200/190385_1938286942645_1550967_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg_-O516an5gOQq9fN6GOnh6kOWHwgmYsf_9SE2DBmEdOcAbDFzqmfY7HZAwlNhflnMbEoXfjXK6Anz6uNTQDrve5JgekFVCWPW5eavsRvOnRnCRRTncFLnAttW5T0pMQ7x3ZcsDkxkXSz4/s200/188850_1938287902669_4487625_n.jpg)
__________________________________________________________
Το blog αποτελεί μια ερασιτεχνική προσπάθεια όπου εκφέρεται καθαρά η προσωπική μου άποψη. Επιτρέπεται η χρήση και η αναδημοσίευση άρθρων και φωτογραφιών του blog, με σαφή αναφορά στην αρχική πηγή τους. Ότι δημοσιεύετε σ΄αυτή τη σελίδα είναι πνευματική ιδιοκτησία του blog Οι Δικές μου Στιγμές Copyright © 2010 XP All rights reserved
Δημοσίευση σχολίου